Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення парламентських слухань на тему: Про шляхи стабілізації банківської системи України

Про проведення парламентських слухань на тему: Про шляхи стабілізації банківської системи України

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про шляхи стабілізації банківської системи України"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 6, ст.54)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 18 лютого 2015 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Про шляхи стабілізації банківської системи України".

2. Запропонувати Національному банку України до 21 січня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників Національного банку України, органів державної влади, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, представників Громадської Ради Національного банку України, представників Асоціації українських банків, Незалежної асоціації банків України, Українського кредитно-банківського союзу, представників профільних громадських організацій та банківських об’єднань, представників банківських та небанківських фінансових установ, дослідницьких організацій, експертів.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню комп’ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України

В.ГРОЙСМАН

м. Київ
15 січня 2015 року
№ 112-VIII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry