Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про відзначення 100-річчя з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха

Про відзначення 100-річчя з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 100-річчя з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 42, ст.535)

У травні 2012 року виповнюється 100 років з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха - видатного письменника, драматурга, фольклориста.

Враховуючи визначний внесок Михайла Панасовича Стельмаха у розвиток української літератури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення, зокрема щодо встановлення в с. Дяківці Літинського району Вінницької області пам’ятника Михайлу Панасовичу Стельмаху.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчій діяльності Михайла Панасовича Стельмаха, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 100-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати:

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 100-річчю з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха;

Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 100-річчю з дня народження Михайла Панасовича Стельмаха.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ
14 березня 2012 року
№ 4515-VI


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry