Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення парламентських слухань Про проблему бездомних громадян та безпритульних дітей і шляхи її подолання

Про проведення парламентських слухань Про проблему бездомних громадян та безпритульних дітей і шляхи її подолання

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань "Про проблему бездомних громадян та безпритульних дітей і шляхи її подолання"

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2004, N 9, ст. 87 )

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести парламентські слухання "Про проблему бездомних громадян та безпритульних дітей і шляхи її подолання" 22 грудня 2003 року.

2. Кабінету Міністрів України до 15 листопада 2003 року підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали про стан і реальні шляхи подолання проблем безпритульних дітей, бездомних громадян та пропозиції до рекомендацій парламентських слухань і визначити доповідачів із зазначених питань.

3. Доручити комітетам Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, з питань науки і освіти, з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та з питань бюджету внести конкретні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методологічного забезпечення парламентських слухань.

4. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 11 вересня 2003 року
N 1151-IV


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry