Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про відзначення 120-річчя з дня народження Олександра Довженка

Про відзначення 120-річчя з дня народження Олександра Довженка

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 120-річчя з дня народження Олександра Довженка

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 20-21, ст.755)

10 вересня 2014 року виповнюється 120 років з дня народження кінорежисера, кінодраматурга, класика світового кінематографа, письменника Олександра Петровича Довженка.

Враховуючи вагомий внесок Олександра Довженка у розвиток українського та світового кінематографа, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2014 році урочисто відзначити на державному рівні 120-річчя з дня народження Олександра Довженка.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 120-річчя з дня народження Олександра Довженка;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 120-річчя з дня народження Олександра Довженка, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчості Олександра Довженка, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 120-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" випустити серію поштових марок, присвячених 120-річчю з дня народження Олександра Довженка;

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету з нагоди 120-річчя з дня народження Олександра Довженка.

5. Рекомендувати Державному агентству України з питань кіно у рамках відзначення ювілею організувати ретроспективний показ фільмів Олександра Довженка.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
17 вересня 2013 року
№ 574-VII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry