Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії Третя сила

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії Третя сила

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
05.01.2006 N 52
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати
України, включених до виборчого списку
політичної партії "Третя сила"
{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами
Центральної виборчої комісії
N 450 ( v0450359-06 ) від 07.02.2006
N 490 ( v0490359-06 ) від 10.02.2006
N 854 ( v0854359-06 ) від 07.03.2006
N 900 ( v0900359-06 ) від 13.03.2006 }

До Центральної виборчої комісії 30 грудня 2005 року надійшла
заява політичної партії "Третя сила" про реєстрацію кандидатів у
народні депутати України, висунутих 23 грудня 2005 року на III
з'їзді цієї партії та включених до виборчого списку політичної
партії "Третя сила", а також додані до неї необхідні для
реєстрації документи.
Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія
встановила, що на день подання заяви політичної партії "Третя
сила" про реєстрацію кандидатів у народні депутати України до
Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися кандидатами у народні депутати України 61 особа,
включена до виборчого списку цієї партії.
Відповідно до частини третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ) особа, включена
партією (блоком) до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на
день подання заяви партії (блоку) про реєстрацію кандидатів у
депутати до Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися кандидатом у депутати від цієї партії (блоку),
вважається виключеною з виборчого списку партії (блоку) з дня
подання заяви партії (блоку) відповідно до пункту 1 частини першої
статті 58 цього Закону.
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, пункту 5
частини четвертої статті 11, статей 55, 57, частини першої статті
58, частин першої - третьої, шостої - восьмої статті 61 Закону
України "Про вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ),
керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України "Про
Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча
комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати
України політичної партії "Третя сила", згідно з додатком 1.
2. Вважати виключеними із виборчого списку політичної партії
"Третя сила" кандидатів у народні депутати України згідно з
додатком 2.
3. Видати представнику політичної партії "Третя сила" в
Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу копію цієї
постанови та посвідчення кандидатів у народні депутати України
встановленого зразка.
4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України політичної партії "Третя сила" разом із цією постановою в
газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 5 січня 2006 року N 52
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
політичної партії "Третя Сила"

Гаврилюк Василь Васильович, 1970 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, народний депутат
України, перший заступник Голови Комітету з питань Регламенту,
депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 1;
Поплавський Михайло Михайлович, 1949 року народження,
безпартійний, освіта вища, народний депутат України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 2;
Рибаченко Віктор Федорович, 1950 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 3;
Найда Ігор Володимирович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, керівник Секретаріату
політичної партії "Третя Сила", проживає в місті Ірпінь Київської
області, включений до виборчого списку під N 4;
Кушнірюк Сергій Георгійович, 1956 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, державний тренер з
гандболу Міністерства у справах сім'ї та молоді, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 5;
Худолій Дмитро Андрійович, 1942 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 6;
Авакян Гагік Рафікович, 1963 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, директор приватної фірми
"Калюс", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 7;
Шуберт Іван Васильович, 1966 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, генеральний директор МКФ
"Інтермед", проживає в місті Ужгороді, включений до виборчого
списку під N 8;
Смирнов Володимир Леонідович, 1974 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, комерційний директор
товариства з обмеженою відповідальністю
"Кримтепло-електроцентраль", проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 9;
Коваленко Андрій Вілійович, 1966 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, генеральний директор
науково-виробничого підприємства товариства з обмеженою
відповідальністю "НВП Каскад", проживає в місті Луцьку, включений
до виборчого списку під N 10;
Дорошенко Володимир Сергійович, 1948 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, президент
Міжнародного благодійного фонду імені Княгині Ольги, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 11;
Карпій Андрій Станіславович, 1969 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, генеральний директор
товариство з обмеженою відповідальністю "ТРК Клас", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 12;
Бедрань Наталія Миколаївна, 1972 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор приватного
підприємства "Тет а тет", проживає в місті Одесі, включена до
виборчого списку під N 13;
Новохатько Леонід Михайлович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, завідуючий кафедрою Київського
національного університету культури і мистецтв, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 14;
Даниленко Анатолій Степанович, 1953 року народження,
безпартійний, освіта вища, завідуючий кафедрою Національного
авіаційного університету, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 15;
Коломоєць Олексій Іванович, 1957 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, член спостережної
ради відкритого акціонерного товариства "Дизельний завод",
проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений
до виборчого списку під N 16;
Карплюк Володимир Андрійович, 1981 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, голова Всеукраїнської
молодіжної громадської організації "Третій шлях", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 17;
Донець Микола Петрович, 1952 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, головний
санітарно-епідеміологічний лікар Чернігівської обласної
санітарно-епідеміологічної станції, проживає в місті Чернігові,
включений до виборчого списку під N 19;
Прокоп'юк Василь Кирилович, 1963 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, генеральний директор
фінансово-промислової групи "Моноліт", проживає в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 20;
Реверчук Валерій Павлович, 1954 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, перший заступник
керівника Секретаріату, політична партія "Третя Сила" , проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 21;
Хомутов Микола Євгенович, 1966 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Степ", проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 22;
Вакуленко Михайло Якович, 1956 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 23;
Назарук Михайло Йосипович, 1957 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під N 24;
Яковлев Ігор Анатолійович, 1962 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, начальник відділу
Одеської Національної юридичної академії, проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 25;
Плотніков Петро Васильович, 1945 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, професор кафедри
педагогіки Донецького національного університету, проживає в місті
Донецьку, включений до виборчого списку під N 26;
Третяк Віктор Олексійович, 1956 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, інженер товариства з
обмеженою відповідальністю "Теленет", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 27;
Найда Олег Володимирович, 1964 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого
списку під N 28;
Левшин Олександр Анатолійович, 1973 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, лікар-ортопед
Інституту патології хребта та суглобів імені Ситенка Академії
медичних наук України, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 29;
Трамбовецький Віктор Дмитрович, 1953 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор середньої
школи N 7, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку
під N 30;
Нужда Валерій Леонідович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Житомирі, включений до виборчого
списку під N 31;
Ковальчук Микола Михайлович, 1969 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку
під N 32;
Кривенко Сергій Володимирович, 1975 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, викладач Полтавського
інституту бізнесу, проживає в місті Полтаві, включений до
виборчого списку під N 33;
Романов Вадим Станіславович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник голови
обласної організації "Динамо України", проживає в місті Чернігові,
включений до виборчого списку під N 34;
Устич Василь Іванович, 1962 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, старший науковий співробітник
Лабораторії іхтіології та аквакультури Карпат, проживає в селі
Загаття Іршавського району Закарпатської області, включений до
виборчого списку під N 35;
Панащук Микола Васильович, 1952 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор Рівненського
міського палацу культури "Текстильник", проживає в місті Рівному,
включений до виборчого списку під N 36;
Гончарук Микола Іванович, 1947 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор
Хмельницького обласного лялькового театру, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 37;
Штангеєва Надія Іванівна, 1945 року народження, освіта вища,
член партії "Третя Сила", професор кафедри технологій цукристих
речовин Національного університету харчових технологій, проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 38;
Добровольська Ірина Евгеніївна, 1963 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, фінансовий директор
цієї партії, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 39;
Яхвак Мирон Федорович, 1952 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Агро бізнес", проживає місті Самбір Львівської
області, включений до виборчого списку під N 40;
Онищенко Василь Гаврилович, 1962 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор ПСП імені
Ватутіна, проживає в селі Чапаєвка Козельщинського району
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 41;
Набок Вікторія Михайлівна, 1984 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта базова вища, студентка
Кіровоградського державного педагогічного університету, проживає в
місті Кіровограді, включена до виборчого списку під N 42;
Лук'яненко Володимир Олексійович, 1952 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, генеральний директор
Регіонального фонду підтримки підприємництва в місті Донецьку,
проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 43;
Гаврутенко Олександр Анатолійович, 1979 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого
списку під N 44;
Мазур Андрій Іванович, 1982 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, заступник головного енергетика
відкритого акціонерного товариства "Плай", проживає в селі
Павлівка Тисменському районі Івано-Франківської області, включений
до виборчого списку під N 45;
Шагієв Радік Акрамович, 1961 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, директор приватного підприємства
"Шагієв", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого
списку під N 46;
Мись Іван Віталійович, 1954 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, головний лікар Очаківської
центральної районної лікарні, проживає в місті Очаків
Миколаївської області, включений до виборчого списку під N 47;
Лучицький Євген Васильович, 1946 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, керівник відділення
Інституту ендокринології, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 48;
Жук Надія Андріївна, 1960 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, заступник начальника Управління
освіти виконкому Нововолинської міської ради, проживає в місті
Нововолинськ Волинської області, включена до виборчого списку під
N 49;
Карпенко Богдан Валерійович, 1984 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта базова вища, студент
Національної академії державної податкової служби України,
проживає в місті Ірпінь Київської області, включений до виборчого
списку під N 50;
Ясиновський Григорій Іванович, 1952 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, виконавчий директор
Обласної дирекції фонду соцстрахування, проживає в місті Рівному,
включений до виборчого списку під N 51;
Грибанов Володимир Михайлович, 1953 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник голови
Товариства сприяння обороні України, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 52;
Мартиненко Володимир Іванович, 1949 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Обухів Київської області, включений до виборчого списку під
N 53;
Гусятинський Микола Володимирович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, голова правління
відкритого акціонерного товариства "Почапинський цукрозавод",
проживає в смт Буча Київської області, включений до виборчого
списку під N 54;
Барабан Сергій Іванович, 1981 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, вантажник
ДП "Формула-Млин", проживає в смт Бобринець Бобринецького району
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 55;
Салій Андрій Зиновійович, 1978 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, юрисконсульт
товариства з обмеженою відповідальністю "Акцент", проживає в місті
Жидачів Львівської області, включений до виборчого списку під
N 56;
Попутько Юрій Анатолійович, 1983 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, технік середньої
школи N 27, проживає в місті Херсоні, включений до виборчого
списку під N 57;
Гринюк Михайло Іванович, 1956 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого
списку під N 58;
Трофімов Володимир Вікторович, 1962 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор приватної
фірми "Спідвей клуб Трофимов", проживає в місті Рівному, включений
до виборчого списку під N 59;
Дробінов Валерій Ваніфатович, 1968 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник начальника
автоуправління, проживає в місті Нововолинськ Волинської області,
включений до виборчого списку під N 60;
Лямзенко Василь Павлович, 1936 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, керівник секретаріату
Донецької міської організації цієї партії, проживає в місті
Донецьку, включений до виборчого списку під N 61;
Сластухін Юрій Федорович, 1965 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в смт Пришиб Михайлівського району
Запорізької області, включений до виборчого списку під N 62;
Щур Іван Федорович, 1963 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, директор середньої школи N 16,
проживає в місті Мукачеве Закарпатської області, включений до
виборчого списку під N 63;
Парцхаладзе Георгій Едуардович, 1959 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Нові технології", проживає в місті
Одесі, включений до виборчого списку під N 64;
Семенець Віктор Михайлович, 1973 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, голова відкритого
акціонерного товариства "Обухівський агротехсервіс", проживає в
місті Обухів Київської області, включений до виборчого списку під
N 65;
Ткаченко Тарас Юрійович, 1976 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, начальник управління
Полтавської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Полтава, включений до виборчого списку під N 66;
Подмока Олександр Васильович, 1954 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор Гощанського
районного центру дітей, юнацтва, молоді, проживає в смт Гоща
Рівненської області, включений до виборчого списку під N 67;
Небогатов Юлій Васильович, 1939 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 68;
Ясиновський Володимир Васильович, 1982 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Івано-Франківську, включений до
виборчого списку під N 69;
Болгов Сергій Миколайович, 1955 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник голови
Київської обласної організації цієї партії, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 70;
Михальчук Михайло Денисович, 1958 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор філії банку
"Надра", проживає в місті Камінь-Каширський Волинської області,
включений до виборчого списку під N 71;
Дзюба Тетяна Валентинівна, 1955 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Харкові, включена до виборчого
списку під N 72;
Кривенко Світлана Савеліївна, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, викладач
Кременчуцького технікуму, проживає в місті Світловодськ
Кіровоградської області, включена до виборчого списку під N 73;
Давидюк Тетяна Степанівна, 1965 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, начальник АЗС
товариства з обмеженою відповідальністю "Ресурс інвест", проживає
в місті Бердянськ Запорізької області, включена до виборчого
списку під N 74;
Саєнко Микола Миколайович, 1954 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Каховка Херсонської області,
включений до виборчого списку під N 75;
Щекін Вадим Едуардович, 1967 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Інтерстрой", проживає в місті Макіївка Донецької
області, включений до виборчого списку під N 76;
Гирак Віталій Миколайович, 1959 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "ВітАна-М", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 77;
Шевчук Тетяна Олексіївна, 1980 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, консультант
економічного відділу фундації конструктивних ініціатив "Третя
сила", проживає в смт Іванків Київської області, включена до
виборчого списку під N 78;
Трифонюк Юрій Степанович, 1958 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, старший викладач
Рівненського державного гуманітарного університету, проживає в
місті Рівному, включений до виборчого списку під N 80;
Тіщенко Олександр Павлович, 1972 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник начальника
відкритого акціонерного товариства "АК Південтрансенерго",
проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під
N 81;
Дудла Андрій Андрійович, 1959 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Тячів Закарпатської області,
включений до виборчого списку під N 82;
Троневич Олександра Володимирівна, 1977 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник головного
бухгалтера товариства з обмеженою відповідальністю
"Східноукраїнське промислове товариство", проживає в місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 83;
Пащенко Анатолій Олексійович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор державного
підприємства "Полтавський комбінат хлібопродуктів", проживає в
місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 84;
Носков Анатолій Юхимович, 1945 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник директора
Одеського обласного фонду підтримки індивідуального будівництва,
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 85;
Буханцов Олег Миколайович, 1975 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 86;
Андросенко Тетяна Іванівна, 1967 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в селі Ковалин Переяслав-Хмельницького
району Київської області, включена до виборчого списку під N 87;
Пліткін Олександр Юрійович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, головний лікар
Миколаївського протитуберкульозного диспансеру, проживає в місті
Миколаєві, включений до виборчого списку під N 88;
Пархоменко Віра Федорівна, 1958 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, стоматолог медичної
амбулаторії Полонівського фарфорового заводу, проживає в місті
Полонне Хмельницької області, включена до виборчого списку під
N 89;
Карамаш Микола Миколайович, 1959 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, комерційний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Імпульс", проживає в
місті Обухів Київської області, включений до виборчого списку під
N 90;
Коновальський Олександр Федорович, 1954 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Приморськ Запорізької області, включений до виборчого списку
під N 91;
Корінчик Микола Іванович, 1959 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник директора
закритого акціонерного товариства "Укрінтерпром", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 92;
Пляченко Леонід Петрович, 1948 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, головний інженер
пасажирського вагонного депо "Миколаїв", проживає в місті
Миколаєві, включений до виборчого списку під N 93;
Чорноштан Валерій Іванович, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор
загальноосвітньої школи N 2, проживає в місті Яготин Київської
області, включений до виборчого списку під N 94;
Задорожний Петро Іванович, 1954 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, начальник АЗС
товариства з обмеженою відповідальністю "НК Альфа Нафта", проживає
в місті Волочиськ Хмельницької області, включений до виборчого
списку під N 95;
Войткевич Юрій Вікторович, 1954 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 96;
Мурашко Микола Іванович, 1956 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, доцент Чернігівського
державного технологічного університету, проживає в місті
Чернігові, включений до виборчого списку під N 97;
Сковородько Валентина Іванівна, 1951 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Луцьку Волинської області, включена до виборчого списку під
N 98;
Горбачов Ігор Анатолійович, 1979 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, завідуючий відділом
Харківської міської ради, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 99;
Подласий Василь Миколайович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Техпромбуд", проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 100;
Нечипорук Сергій Анатолійович, 1963 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, доцент Львівського
банківського інституту, проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 101;
Малишка Любов Павлівна, 1947 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Кіровоградспецснаб", проживає в місті
Кіровограді, включена до виборчого списку під N 102;
Величко Геннадій Іванович, 1970 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта базова вища, приватний
підприємець, проживає в селі Шишаки Шишакського району Полтавської
області, включений до виборчого списку під N 103;
Шуляк Ігор Феофанович, 1964 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта середня, заступник директора ДП
"Дженіг", проживає в місті Іллічівськ Одеської області, включений
до виборчого списку під N 104;
Павмоченко Ірина Данилівна, 1976 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, головний бухгалтер
приватного підприємства "Таліор", проживає в місті Мелітополь
Запорізької області, включена до виборчого списку під N 105;
Мордашко Сергій Віталійович, 1965 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Хуст Закарпатської області,
включений до виборчого списку під N 106;
Пустовойт Федір Федорович, 1947 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, завідуючий відділом
Васильківської міської ради, проживає в місті Васильків Київської
області, включений до виборчого списку під N 107;
Добровольська Ніна Олександрівна, 1944 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонерка, проживає
в місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 108;
Залозний Олександр Сергійович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в селі Вертіївка Ніжинського району
Чернігівської області, включений до виборчого списку під N 109;
Тарасова Олена Георгіївна, 1975 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, головний бухгалтер
товариства з обмеженою відповідальністю "Промдрук", проживає в
місті Луганську, включена до виборчого списку під N 110;
Христич Іван Іванович, 1953 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Татарбунари Одеської області, включений до виборчого списку
під N 111;
Кирсанов Денис Леонідович, 1976 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, технік закритого
акціонерного товариства "Крименерго", проживає в смт Роздольне
Автономної Республіки Крим, включений до виборчого списку під
N 112;
Мукомела Людмила Федорівна, 1949 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Черкасах, включена до виборчого списку під N 113;
Новицкий Борис Юрійович, 1977 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор наукового
приватного підприємства "Абрис", проживає в місті Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 114;
Масолобов Віталій Олександрович, 1975 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Харкові, включений до виборчого
списку під N 115;
Кияшко Неля Анатоліївна, 1968 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, головний спеціаліст
Київської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Бориспіль Київської області, включена до виборчого списку під
N 116;
Рожило Микола Андрійович, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор фірми
"Торговий дім "Каскад", проживає в місті Луцьку Волинської
області, включений до виборчого списку під N 117;
Корецька Любов Олександрівна, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, старший викладач
Міжнародного університету розвитку людини "Україна", проживає в
місті Херсоні, включена до виборчого списку під N 118;
Муравський Юрій Євгенович, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Славута Хмельницької області, включений до виборчого списку
під N 119;
Головач Олександр Леонідович, 1975 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, юрист громадської
організації "Асоціація гуманітарно-інформаційних технологій",
проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений до
виборчого списку під N 120;
Городницький Микола Іванович, 1954 року народження, член
Політичної Партії "Третя Сила", освіта вища, заступник директора
Диканського лісомисливського господарства, проживає в селі Великі
Будища Диканського району Полтавської області, включений до
виборчого списку під N 121;
Биков Валентин Васильович, 1955 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого
списку під N 122;
Плющ Ганна Василівна, 1961 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, редактор газети "Наше життя",
проживає в місті Бобровиця Чернігівської області, включена до
виборчого списку під N 123;
Пічугін Валерій Олександрович, 1957 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, голова Білогірської
районної ради ФСО "Колос", проживає в місті Білогірськ Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 124;
Смоляр Володимир Анатолійович, 1958 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор
Володимир-Волинського вищого професійного училища, проживає в
місті Володимир-Волинський Волинської області, включений до
виборчого списку під N 125;
Кормош Юрій Васильович, 1972 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Ананьїв Одеської області, включений до виборчого списку під
N 126;
Луценко Валерій Анатолійович, 1963 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, начальник виробництва
малого приватного підприємства "Барвінок", проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 127;
Брусенська Анна Віталіївна, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний адвокат,
проживає в місті Бровари Київської області, включена до виборчого
списку під N 128;
Ніколаєвич Антон Володимирович, 1982 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під
N 129;
Матюхов Іван Віталійович, 1985 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, тимчасово не
працює, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку
під N 130;
Чудін Володимир Олександрович, 1970 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого
списку під N 131;
Радько Анатолій Васильович, 1952 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор середньої
школи N 6, проживає в місті Миргород Полтавської області,
включений до виборчого списку під N 132;
Вітковська Олена Дмитрівна, 1964 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, інженер товариства з
обмеженою відповідальністю "Сєверодонецький ОРГХІМ К", проживає в
місті Біла Церква Київської області, включена до виборчого списку
під N 133;
Гонтарєв Ігор Вікторович, 1967 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, приватний
підприємець, проживає в місті Дружківка Донецької області,
включений до виборчого списку під N 134;
Назаренко Лариса Михайлівна, 1959 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, завідуюча складом
приватного підприємства "Кравчина", проживає в смт Пришиб
Михайлівського району Запорізької області, включена до виборчого
списку під N 135;
Коструб Валентин Георгійович, 1953 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, провідний
мисливознавець державного підприємства "Перечинське лісове
господарство", проживає в місті Перечин Закарпатської області,
включений до виборчого списку під N 136;
Ясинська Наталія Володимирівна, 1974 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, вчитель
загальноосвітньої школи N 69, проживає в місті Запоріжжі, включена
до виборчого списку під N 138;
Орєхова Катерина Іванівна, 1953 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, касир автостанції,
проживає в місті Новоукраїнка Кіровоградської області, включена до
виборчого списку під N 139;
Ващенко Світлана Анатоліївна, 1969 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, оператор видавництва
"Кобеляки", проживає в місті Кобеляки Полтавської області,
включена до виборчого списку під N 140;
Сарапіна Раїса Іванівна, 1954 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в селі Партизанське Сімферопольського району Автономної
Республіки Крим, включена до виборчого списку під N 141;
Вітковський Веніамін Олександрович, 1948 року народження,
член політичної партії "Третя Сила", освіта вища, завідувач
сектору Макарівської районної державної адміністрації, проживає в
смт Макарів Київської області, включений до виборчого списку під
N 142;
Береговий Сергій Сергійович, 1950 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, головний лікар
Ріпкинської районної санітарно-епідеміологічної станції, проживає
в смт Ріпки Чернігівської області, включений до виборчого списку
під N 143;
Сіряченко Ольга Володимирівна, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник головного
бухгалтера філії КП ЛПО, проживає в смт Олександрівка
Кіровоградської області, включена до виборчого списку під N 145;
Гойденко Олена Станіславівна, 1953 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Тараща Київської області, включена до виборчого списку під
N 146;
Майстренко Іван Миколайович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
селі Талалаївка Чернігівської області, включений до виборчого
списку під N 147;
Єрьоменко Микола Олександрович, 1982 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, політолог Фундації
"Третя сила", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 148;
Кравс Микола Васильович, 1954 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Свалява Закарпатської області, включений до виборчого списку
під N 149;
Кордонський Юрій Миколайович, 1957 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Миргород Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 150;
Дубченко Михайло Вікторович, 1976 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, приватний
підприємець, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку
під N 151;
Парщик Олександр Віталійович, 1980 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, спеціаліст комітету у
справах сім'ї та молоді міської ради, проживає в місті Харкові
включений до виборчого списку під N 152;
Кирпа Юрій Васильович, 1958 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, головний енергетик товариства з
обмеженою відповідальністю "Дружба народів", проживає в селі
Петрівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим,
включений до виборчого списку під N 153;
Грязєв Віктор Савелійович, 1954 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в селі Сергіївка Братського району Миколаївської області,
включений до виборчого списку під N 154;
Деркач Лілія Василівна, 1958 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, головний бухгалтер товариства з
обмеженою відповідальністю "Самшит", проживає в місті Миколаєві,
включена до виборчого списку під N 155;
Кальміус Валерій Михайлович, 1953 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, лікар Приморської
центральної районна лікарня, проживає в місті Приморськ
Запорізької області, включений до виборчого списку під N 156;
Коломієць Микола Володимирович, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, регіональний
представник, "АТБ Торгстрой", проживає в місті Чернігові,
включений до виборчого списку під N 157;
Ксьондз Олександр Григорович, 1966 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Бутербродний", проживає в
місті Миргород Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 158;
Христинко Сергій Володимирович, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, начальник охорони
товариства з обмеженою відповідальністю "Замок", проживає в місті
Львові, включений до виборчого списку під N 159;
Бєлай Сергій Володимирович, 1957 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Кулиничі Харківського району Харківської області, включений до
виборчого списку під N 160;
Куча Петро Андрійович, 1948 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 161;
Хрепунов Василь Павлович, 1949 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, генеральний директор,
товариство з обмеженою відповідальністю "Спортивний клуб "Динамо
олімп", проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку
під N 163;
Іщенко Василь Васильович, 1953 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Миронівка Київської області, включений до виборчого списку
під N 164;
Трибухівський В'ячеслав Анатолійович, 1976 року народження,
член політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор
агентства "Тріолс", проживає в місті Миколаєві, включений до
виборчого списку під N 165;
Конюх Петро Миколайович, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, віце-президент
Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 166;
Лукіна Олена Миколаївна, 1960 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник директора
професійно-технічного училища N 1, проживає в місті Харкові,
включена до виборчого списку під N 167;
Лещенко Наталія Андріївна, 1964 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, лікар Хорольської
районної центральної лікарні, проживає в селі Штомпелівка
Хорольського району Полтавської області, включена до виборчого
списку під N 168;
Говорун Олександр Васильович, 1980 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник командира
батареї ВЧ А1815, проживає в місті Чернігові, включений до
виборчого списку під N 169;
Фесун Людмила Анатоліївна, 1962 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, головний бухгалтер
закритого акціонерного товариства "Апекс-агро", проживає в місті
Олександрія Кіровоградської області, включена до виборчого списку
під N 170;
Войтович Іван Емілович, 1970 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, приватний підприємець, проживає
в місті Берегово Закарпатської області, включений до виборчого
списку під N 172;
Колісник Валерій Олександрович, 1976 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, приватний
підприємець, проживає в місті Черкасах, включений до виборчого
списку під N 173;
Заставський Григорій Іванович, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, заступник голови
відкритого акціонерного товариства "Гадяцький елеватор", проживає
в місті Гадяч Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 174;
Цис Наталія Федорівна, 1970 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта вища, бухгалтер відкритого
акціонерного товариства "Кіровоградський хлібозавод", проживає в
місті Кіровограді, включена до виборчого списку під N 175;
Щупак Федір Никифорович, 1942 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, концерн
"Санта - Рес", проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого
списку під N 176;
Жабін Віктор Васильович, 1955 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник
генерального директора - головний бухгалтер товариства з обмеженою
відповідальністю "ХЗД", проживає в місті Макіївка Донецької
області, включений до виборчого списку під N 177;
Маценко Лілія Іванівна, 1970 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта базова вища, лаборант Ржищівського
коледжу, проживає в місті Ржищів Київської області, включена до
виборчого списку під N 178;
Лебеденко Ольга Григорівна, 1946 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, економіст відкритого
акціонерного товариства "АТП 13545", проживає в смт Новомиргород
Кіровоградської області, включена до виборчого списку під N 179;
Батракова Лариса Григорівна, 1955 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, голова
профспілкового комітету Центру електрозв'язку N 3, проживає в
місті Кременчук Полтавської області, включена до виборчого списку
під N 180;
Регеша Володимир Миколайович, 1974 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Укрхімсервіс", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 181;
Тимків Михайло Васильович, 1953 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, головний спеціаліст
акціонерного товариства "Кредит Банк (Україна)", проживає в місті
Львові, включений до виборчого списку під N 182;
Білий Олександр Миколайович, 1957 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, редактор газети
"Кримінальні-комерційні факти", проживає в місті Миколаєві,
включений до виборчого списку під N 183;
Павленко Микола Віталійович, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник голови
відкритого акціонерного товариства "Гадяцький елеватор", проживає
в місті Гадяч Полтавської області, включений до виборчого списку
під N 184;
Вечера Михайло Кирилович, 1940 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 185;
Маринченко Василь Іванович, 1948 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, інженер санаторію
"Ясний", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 186;
Ісламов Равіль Анварович, 1956 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор малого
приватного підприємства "Наомі", проживає в місті Ізмаїл Одеської
області, включений до виборчого списку під N 187;
Малецький Віталій Олексійович, 1978 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор
Кременчукського центру соціальних служб, проживає в місті
Кременчук Полтавської області, включений до виборчого списку під
N 188;
Пінчук Віра Анатоліївна, 1967 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, менеджер
товариства з обмеженою відповідальністю "Компас", проживає в місті
Бровари Київської області, включена до виборчого списку під N 189;
Симонова Світлана Григорівна, 1951 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, голова Пирятинського
районного суду, проживає в місті Пирятин Полтавської області,
включена до виборчого списку під N 190;
Пільгуй Раїса Анатоліївна, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, лікар Ставищанської
центральної районної лікарні, проживає в смт Ставище Київської
області, включена до виборчого списку під N 191;
Марцинюк Петро Васильович, 1959 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, юрист ДП "Міра
Поліграф", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 192;
Бабійчук Павло Борисович, 1945 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, підприємець, проживає
в місті Арциз Одеської області, включений до виборчого списку під
N 193;
Бабенко Ольга Володимирівна, 1966 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, вчитель
загальноосвітньої школи N 10, проживає в місті Фастові Київської
області, включена до виборчого списку під N 194;
Попельнюх Сергій Анатолійович, 1978 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "ПК Газвидобування",
проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 195;
Колесник Ольга Миколаївна, 1959 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, тимчасово не
працює, проживає в селі Можняківка Новопсковського району
Луганської області, включена до виборчого списку під N 196;
Кошовий Віталій Іванович, 1948 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта середня, пенсіонер,
проживає в місті Зіньків Полтавської області, включений до
виборчого списку під N 197;
Максименко Ольга Вікторівна, 1957 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, лікар-методист
Державного обласного "Центру здоров'я", проживає в місті
Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 198;
Андрієвський Олександр Антонович, 1961 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Славута Хмельницької області, включений до виборчого списку
під N 199;
Осипенко Оксана Станіславівна, 1967 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, вчитель
загальноосвітньої школи N 47 міста Херсона, проживає в місті
Херсоні, включена до виборчого списку під N 200;
Ткаченко Володимир Михайлович, 1958 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, голова фермерського
господарства "Внучка", проживає в смт Згурівка Київської області,
включений до виборчого списку під N 201;
Бараковецький Олексій Миколайович, 1959 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, голова ліквідаційної
комісії сільськогосподарського кооперативу "Цвікловецький",
проживає в селі Цвіклівці Подільського району Хмельницької
області, включений до виборчого списку під N 202;
Гулаткан Федір Андрійович, 1973 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, спеціаліст Центру
державного земельного кадастру, проживає в місті Мукачеве
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 203;
Стахов Володимир Григорович, 1946 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Летичів Хмельницької області, включений до виборчого списку
під N 204;
Совецька Тетяна Георгіївна, 1975 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, викладач Подільського
аграрного університету, проживає в місті Кам'янець-Подільський
Хмельницької області, включена до виборчого списку під N 205;
Іпполітова Тетяна Анатоліївна, 1973 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, інженер товариства з
обмеженою відповідальністю "ХЗД", проживає в місті Макіївка
Донецької області, включена до виборчого списку під N 206;
Гончар Сергій Миколайович, 1972 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, голова правління ЧОБФ
"Паритет", проживає в місті Черкасах, включений до виборчого
списку під N 207;
Самко Володимир Петрович, 1964 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Канів Черкаської області, включений до виборчого
списку під N 209;
Білий Микола Пилипович, 1959 року народження, член політичної
партії "Третя Сила", освіта середня, механік Деражнянського
хлібоприймального підприємства, проживає в місті Деражня
Хмельницької області, включений до виборчого списку під N 210;
Садихов Надір Найврузалієвич, 1957 року народження, член
політичної партії "Третя Сила", освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Омега - си", проживає в місті Славутич
Київської області, включений до виборчого списку під N 211.
{ Список із змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої комісії N 450 ( v0450359-06 ) від 07.02.2006, N 490
( v0490359-06 ) від 10.02.2006, N 854 ( v0854359-06 ) від
07.03.2006, N 900 ( v0900359-06 ) від 13.03.2006 }
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 5 січня 2006 року N 52
СПИСОК ОСІБ,
виключених з виборчого списку
політичної партії "Третя Сила"

Новицький Борис Юрійович, включений до виборчого списку під
N 137;
Ткаченко Тамара Михайлівна, включена до виборчого списку під
N 212;
Каплуновський Олег Олексійович, включений до виборчого списку
під N 213;
Сєров Василь Іванович, включений до виборчого списку під
N 214;
Самойленко Олександр включений до виборчого списку під N 215;
Критинка Олександр Михайлович, включений до виборчого списку
під N 216;
Свастухін Юрій Федорович, включений до виборчого списку під
N 217;
Якимів Юрій Петрович, включений до виборчого списку під
N 218;
Вєркасов Павло Миколайович, включений до виборчого списку під
N 219;
Карпій Михайло Васильович, включений до виборчого списку під
N 220;
Бахмут Валерій Данилович, включений до виборчого списку під
N 221;
Мазенко Лілія Іванівна, включена до виборчого списку під
N 222;
Іполитова Тетяна Анатоліївна, включена до виборчого списку
під N 223;
Матишнюк Георгій Миколайович, включений до виборчого списку
під N 224;
Городнічий Олександр Іванович, включений до виборчого списку
під N 225;
Рачинський Володимир Зиновійович, включений до виборчого
списку під N 226;
Тугарев Володимир Іванович, включений до виборчого списку під
N 227;
Петрухін Володимир Власович, включений до виборчого списку
під N 228;
Євтушенко Оксана Миколаївна, включена до виборчого списку під
N 229;
Павлюченко Ірина Данилівна, включена до виборчого списку під
N 230;
Соловйов Сергій Юрійович, включений до виборчого списку під
N 231;
Скрипка Олександр Володимирович, включений до виборчого
списку під N 232;
Кондрацький Іван Іванович, включений до виборчого списку під
N 233;
Гудим Петро Іванович, включений до виборчого списку під
N 234;
Ляхницький Олександр Богданович, включений до виборчого
списку під N 235;
Кривошия Олег Євгенович, включений до виборчого списку під
N 236;
Лебедевич Володимир Богданович, включений до виборчого списку
під N 237;
Шаманська Алла Іванівна, включена до виборчого списку під
N 238;
Блащук Андрій Володимирович, включений до виборчого списку
під N 239;
Коробцов Юрій Сергійович, включений до виборчого списку під
N 240;
Боровський Сергій Марцинович, включений до виборчого списку
під N 241;
Кравчук Ростислав Ростиславович, включений до виборчого
списку під N 242;
Козяр Микола Станіславович, включений до виборчого списку під
N 243;
Корнилава Ганна Федорівна, включена до виборчого списку під
N 244;
Петрівська Олена Володимирівна, включена до виборчого списку
під N 245;
Самойленко Олександр Вікторович, включений до виборчого
списку під N 246;
Міщанчук Степан Миколайович, включений до виборчого списку
під N 247;
Банник Олександр Олександрович, включений до виборчого списку
під N 248;
Коваль Микола Омелянович, включений до виборчого списку під
N 249;
Колесников Микола Васильович, включений до виборчого списку
під N 250;
Тонкошкурик Віктор Миколайович, включений до виборчого списку
під N 251;
Товстий Сергій Петрович, включений до виборчого списку під
N 252;
Сенишин Андрій Ярославович, включений до виборчого списку під
N 253;
Колотюк Лілія Олександрівна, включена до виборчого списку під
N 254;
Погребняк Олександр Миколайович, включений до виборчого
списку під N 255;
Ус Олександр Вікторович, включений до виборчого списку під
N 256;
Загурський Леонід Миколайович, включений до виборчого списку
під N 257;
Сумець Олександр Миколайович, включений до виборчого списку
під N 258;
Бондаренко Валерій Вікторович, включений до виборчого списку
під N 259;
Павловський Микола Петрович, включений до виборчого списку
під N 260;
Пучковський Віталій Костянтинович, включений до виборчого
списку під N 261;
Лисюк Володимир Олександрович, включений до виборчого списку
під N 262;
Нємчин Віктор Вікторович, включений до виборчого списку під
N 263;
Бондар Анатолій Мар'янович, включений до виборчого списку під
N 264;
Шевчук Іван Петрович, включений до виборчого списку під
N 265;
Лаговський Олександр Адамович, включений до виборчого списку
під N 266;
Бухіна Ольга Володимирівна, включена до виборчого списку під
N 267;
Петрік Тетяна Миколаївна, включена до виборчого списку під
N 268;
Швець Анатолій Володимирович, включений до виборчого списку
під N 269;
Базанчук Світлана Йосипівна, включена до виборчого списку під
N 270;
Зінько Олег Валентинович, включений до виборчого списку під
N 271.
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry