Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення парламентських слухань на тему: Про функціонування української мови в Україні

Про проведення парламентських слухань на тему: Про функціонування української мови в Україні

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про функціонування української мови в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 12 березня 2003 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Про функціонування української мови в Україні".

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України до 28 лютого 2003 року підготувати і передати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо ключових проблем і тенденцій у сфері функціонування української мови в Україні.

3. Комітетам Верховної Ради України з питань культури і духовності, з питань науки і освіти, з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, з питань правової політики із залученням представників центральних і місцевих органів виконавчої влади здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Рекомендувати Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю відповідних підрозділів Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію та широке висвітлення парламентських слухань.

5. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань на тему: "Про функціонування української мови в Україні".

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 6 лютого 2003 року
N 480-IV


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry