Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про День Уряду України у червні 2003 року

Про День Уряду України у червні 2003 року

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про "День Уряду України" у червні 2003 року

Відповідно до пункту 13 статті 85 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 10 червня 2003 року у Верховній Раді України "День Уряду України" з порядком денним "Особливості правового режиму та ефективність функціонування спеціальних економічних зон і територій пріоритетного розвитку в Україні".

2. Кабінету Міністрів України визначити доповідачів, підготувати аналітичні та довідкові матеріали із зазначених питань, а також перелік змін та доповнень до діючого законодавства, необхідних для врегулювання проблем, які обговорюватимуться, для надання їх народним депутатам України не пізніше п'яти днів до проведення "Дня Уряду України".

3. Комітетам Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій, з питань промислової політики і підприємництва, з питань правової політики, з питань фінансів і банківської діяльності, з питань бюджету, з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, з питань Європейської інтеграції узагальнити пропозиції народних депутатів України і матеріали, які будуть надані Кабінетом Міністрів України, підготувати співдоповіді та проект Постанови Верховної Ради України з питань, що розглядатимуться на "Дні Уряду України".

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 6 лютого 2003 року
N 482-IV


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry