Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2006 року N 259 Про утворення окру...

Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2006 року N 259 Про утворення окру...

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
31.01.2006 N 341
Про внесення змін до складу окружних виборчих
комісій, затвердженого постановою Центральної
виборчої комісії від 24 січня 2006 року N 259
"Про утворення окружних виборчих комісій
територіальних виборчих округів з виборів народних
депутатів України 26 березня 2006 року"

Розглянувши особисті заяви про звільнення від виконання
обов'язків голів, заступників голів, секретарів та про дострокове
складення повноважень членів окружних виборчих комісій, подання
політичних партій, виборчих блоків політичних партій - суб'єктів
виборчого процесу щодо відкликання членів окружних виборчих
комісій та подання кандидатур для включення до складу окружних
виборчих комісій замість вибулих, відповідно до частини третьої
статті 13, частин першої-третьої, дев'ятої-одинадцятої статті 27,
пунктів 2, 14 частини другої статті 30, частин третьої, четвертої
сьомої, дев'ятої статті 37 Закону України "Про вибори народних
депутатів України" ( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13,
пунктами 1-3 статті 19 Закону України "Про Центральну
виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча комісія
п о с т а н о в л я є:
1. Припинити достроково повноваження таких членів окружних
виборчих комісій ( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 6
(Автономна Республіка Крим):
Шульга Михайло Костянтинович, 1951 року народження, освіта
вища, проживає в місті Феодосія Автономної Республіки Крим - від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) (у зв'язку з
особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 8
(Автономна Республіка Крим):
Саєнко Наталія Вікторівна, заступник голови окружної виборчої
комісії, 1950 року народження, освіта вища, проживає в селі
Мар'янівка Красногвардійського району Автономної Республіки Крим -
від Народної партії (у зв'язку з особистою заявою та відкликанням
цією партією);
територіальний виборчий округ N 11
(Вінницька область):
Дабіжа Марія Олексіївна, секретар окружної виборчої комісії,
1955 року народження, освіта середня, проживає в місті Козятин
Вінницької області - від партії "Єдина Україна" (у зв'язку з
особистою заявою);
Ковальчук Елла Олександрівна, голова окружної виборчої
комісії 1974 року народження, освіта вища, проживає в місті
Козятин Вінницької області - від Соціал-демократичної партії
України (об'єднаної) (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 33
(Дніпропетровська область):
Коновалов Володимир Петрович, заступник голови окружної
виборчої комісії, 1945 року народження, освіта вища, проживає в
місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області - від Блоку
Лазаренка (у зв'язку з відкликанням цим блоком);
територіальний виборчий округ N 34
(Дніпропетровська область):
Колісник Людмила Анатоліївна, голова окружної виборчої
комісії 1968 року народження, освіта вища, проживає в місті
Нікополь Дніпропетровської області - від політичної партії
"Вперед, Україно!" (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 36
(Дніпропетровська область):
Бондаренко Валентина Миколаївна, голова окружної виборчої
комісії, 1956 року народження, освіта вища, проживає в селі
Чкаловка Криворізького району Дніпропетровської області - від
Селянської партії України (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 42
(Донецька область):
Таранник Марина Михайлівна, секретар окружної виборчої
комісії 1982 року народження, освіта базова вища, проживає в місті
Артемівськ Донецької області - від Партії промисловців і
підприємців України (у зв'язку з особистою заявою);
Галочкіна Анастасія Олексіївна, 1985 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Артемівськ Донецької області - від
Блоку Лазаренка (у зв'язку з особистою заявою);
Назаренко Ірина Миколаївна, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в місті Артемівськ Донецької області - від
Політичної партії "Трудова Україна" (у зв'язку з особистою
заявою);
територіальний виборчий округ N 48
(Донецька область):
Діденко Ярослава Володимирівна, голова окружної виборчої
комісії, 1983 року народження, освіта вища, проживає в місті
Маріуполь Донецької області - від Всеукраїнської партії "Нова
Сила" (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 57
(Житомирська область):
Синельникова Лариса Володимирівна, заступник голови окружної
виборчої комісії, 1947 року народження, освіта вища, проживає в
місті Бердичів Житомирської області - від партії "Реформи і
Порядок" (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 80
(Івано-Франківська область):
Підлуцький Василь Євгенович, 1959 року народження, освіта
вища проживає в місті Тисмениця Івано-Франківської області - від
Блоку Лазаренка (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 86
(Київська область):
Дебольська Віра Іванівна, голова окружної виборчої комісії,
1968 року народження, освіта вища, проживає в місті Біла Церква
Київської області - від Народного Руху України (у зв'язку з
особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 88
(Київська область):
Коссак Анатолій Ігорович, секретар окружної виборчої комісії,
1979 року народження, освіта вища, проживає в місті
Івано-Франківську - від Політичної партії "Партія екологічного
порятунку "ЕКО+25%" (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 90
(Київська область):
Котвіцький Юрій Ярославович, секретар окружної виборчої
комісії, 1939 року народження, освіта вища, проживає в місті
Обухів Київської області - від Комуністичної партії України
(у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 93
(Київська область):
Корженко Святослав Ярославович, секретар окружної виборчої
комісії, 1955 року народження, освіта вища, проживає в місті
Березань Київської області - від "Блоку Бориса Олійника та
Михайла Сироти" (у зв'язку з відкликанням цим блоком );
територіальний виборчий округ N 106
(Луганська область):
Романенко Ірина Євгеніївна, голова окружної виборчої комісії,
1965 року народження, освіта середня спеціальна, проживає в місті
Стаханов Луганської області - від Блоку Лазаренка (у зв'язку з
відкликанням цим блоком);
територіальний виборчий округ N 117
(Львівська область):
Коваль Ольга Ярославівна, 1972 року народження, освіта вища,
проживає в місті Радехів Львівської області - від політичної
партії "Народний Союз Наша Україна" (у зв'язку з відкликанням цією
партією);
територіальний виборчий округ N 130
(Миколаївська область):
Косько Людмила Олександрівна, голова окружної виборчої
комісії 1968 року народження, освіта вища, проживає в місті
Вознесенськ Миколаївської області - від партії "Єдина Україна"
(у зв'язку з особистою заявою та відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 132
(Одеська область):
Семенових Людмила Русланівна, 1963 року народження, освіта
вища, проживає в місті Одесі - від Народної партії (у зв'язку з
відкликанням цією партією);
Карлюга Вадим Анатолійович, 1965 року народження, освіта
вища, проживає в місті Одесі - від партії "Єдина Україна"
(у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 133
(Одеська область):
Левченко Валерій Іванович, 1953 року народження, освіта вища,
проживає в місті Одесі - від Народної партії (у зв'язку з
відкликанням цією партією);
Гапєєнко Михайло Валерійович, 1980 року народження, освіта
вища, проживає в місті Одесі - від партії "Єдина Україна"
(у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 138
(Одеська область):
Костенко Андрій Іванович, 1965 року народження, освіта вища,
проживає в місті Іллічівськ Одеської області - від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) (у зв'язку з
особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 140
(Одеська область):
Муханова Валентина Василівна, голова окружної виборчої
комісії 1941 року народження, освіта вища, проживає в місті Арциз
Одеської області - від партії "Єдина Україна" (у зв'язку з
відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 145
(Полтавська область):
Чередніченко Іван Григорович, секретар окружної виборчої
комісії, 1946 року народження, освіта вища, проживає в місті
Лохвиця Полтавської області - від Соціал-демократичної партії
України (об'єднаної) (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 151
(Рівненська область):
Пилипенко Олена Юхимівна, голова окружної виборчої комісії,
1949 року народження, освіта середня, проживає в місті Полтаві -
від Політичної партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%"
(у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 157
(Рівненська область):
Савчук Оксана Анатоліївна, секретар окружної виборчої
комісії, 1978 року народження, освіта вища, проживає в місті Сарни
Рівненської області - від Народно-демократичної партії (у зв'язку
з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 172
(Тернопільська область):
Паляниця Анатолій Миколайович, голова окружної виборчої
комісії, 1967 року народження, освіта вища, проживає в місті
Борщів Тернопільської області - від Народного Руху України
(у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 192
(Хмельницька область):
Багазій Леся Василівна, голова окружної виборчої комісії,
1971 року народження, освіта вища, проживає в місті Волочиськ
Хмельницької області - від Партії промисловців і підприємців
України (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 199
(Черкаська область):
Зайцева Тамара Яківна, 1947 року народження, освіта вища,
проживає в місті Черкасах - від Політичної партії "Трудова
Україна" (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 217
(Чернігівська область):
Кошель Ольга Миколаївна, заступник голови окружної виборчої
комісії, 1976 року народження, освіта середня, проживає в місті
Бахмач Чернігівської області - від Партії національно-економічного
розвитку України (у зв'язку з особистою заявою);
Птуха Володимир Павлович, секретар окружної виборчої комісії,
1940 року народження, освіта вища, проживає в місті Бахмач
Чернігівської області - від політичної партії "Народний Союз Наша
Україна" (у зв'язку з відкликанням політичною цією);
територіальний виборчий округ N 204
(Черкаська область):
Буковський Микола Пилипович, голова окружної виборчої
комісії, 1951 року народження, освіта вища, проживає в місті
Тальне Черкаської області - від політичної партії "Вперед,
Україно!" (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 218
(м. Київ):
Мазепа Ольга Володимирівна, 1951 року народження, освіта
вища, проживає в місті Києві - від партії "Реформи і Порядок"
(у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 220
(м. Київ):
Прибильська Валентина Миколаївна, 1956 року народження,
освіта вища, проживає в місті Києві - від політичної партії
"Народний Союз Наша Україна" (у зв'язку з особистою заявою).
2. Звільнити від виконання обов'язків голів окружних виборчих
комісій без припинення членства в цих комісіях ( v0259359-06 )
таких осіб:
територіальний виборчий округ N 8
(Автономна Республіка Крим):
Кругликов Валерій Вікторович, 1979 року народження, освіта
середня, проживає в селі Петрівка Красногвардійского району
Автономної Республіки Крим - від партії "Реформи і Порядок"
(у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 80
(Івано-Франківська область):
Молочняк Мирослава Миронівна, 1974 року народження, освіта
вища, проживає в місті Тисмениця Івано-Франківської області - від
Народного Руху України за єдність (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 90
(Київська область):
Петрик Галина Антонівна, 1947 року народження, освіта базова
вища, проживає в місті Обухів Київської області - від політичної
партії "Вперед, Україно!" (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 162
(Сумська область):
Майборода Тетяна Олександрівна, 1962 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в місті Ромни Сумської області - від
Народного Руху України (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 219
(м. Київ):
Довгаленко Наталія Вікторівна, 1982 року народження, освіта
вища, проживає в місті Києві - від Політичної партії "Трудова
Україна" (у зв'язку з особистою заявою).
3. Звільнити від виконання обов'язків секретарів окружних
виборчих комісій без припинення членства в цих комісіях
( v0259359-06 ) таких осіб:
територіальний виборчий округ N 8
(Автономна Республіка Крим):
Сляднева Надія Остратівна, 1947 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в селі Восход Красногвардійського
району Автономної Республіки Крим - від Української Народної
Партії (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 216
(Чернігівська область):
Мель Віра Іванівна, 1953 року народження, освіта базова вища,
проживає в місті Корюківка Чернігівської області - від партії
"Реформи і Порядок" (у зв'язку з особистою заявою).
4. Призначити головами окружних виборчих комісій таких членів
цих комісій ( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 8
(Автономна Республіка Крим):
Сляднева Надія Остратівна, 1947 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в селі Восход Красногвардійського
району Автономної Республіки Крим - від Української Народної
Партії;
територіальний виборчий округ N 80
(Івано-Франківська область):
Бабчук Мирон Степанович, 1946 року народження, освіта вища,
проживає в місті Івано-Франківську - від Народного Руху України;
територіальний виборчий округ N 90
(Київська область):
Дробот Ігор Федорович, 1972 року народження, освіта вища,
проживає в місті Обухів Київської області - від Народної партії;
територіальний виборчий округ N 162
(Сумська область):
Косенко Іван Федорович, 1948 року народження, освіта вища,
проживає в селі Овлаші Роменського району Сумської області - від
політичної партії "Народний Союз Наша Україна";
територіальний виборчий округ N 179
(Харківська область):
Бізін Сергій Віталійович, 1959 року народження, освіта вища,
проживає в місті Куп'янськ Харківської області - від Партії
промисловців і підприємців України;
територіальний виборчий округ N 210
(Чернівецька область):
Бурдейний Іван Ісайович, 1948 року народження, освіта вища,
проживає в місті Хотин Чернівецької області - від Комуністичної
партії України;
територіальний виборчий округ N 219
(м. Київ):
Панова Валентина Іванівна, 1948 року народження, освіта вища,
проживає в місті Києві - від Народної партії.
5. Призначити секретарем окружної виборчої комісії такого
члена цієї комісії ( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 8
(Автономна Республіка Крим):
Чіпак Ольга Григорівна, 1958 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Красногвардійське Автономної Республіки Крим -
від Народної партії.
6. Включити до складу окружних виборчих комісій ( v0259359-06 ) таких осіб:
територіальний виборчий округ N 8
(Автономна Республіка Крим):
Хитров Микола Миколайович, 1958 року народження, освіта вища,
проживає в селі Мар'янівка Красногвардійського району Автономної
Республіки Крим - від Народної партії, призначивши його
заступником голови комісії;
територіальний виборчий округ N 11
(Вінницька область):
Шевчук Дмитро Анатолійович, 1975 року народження, освіта
вища, проживає в місті Козятин Вінницької області - від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), призначивши його
головою комісії;
територіальний виборчий округ N 33
(Дніпропетровська область):
Тунік Олександр Іванович, 1938 року народження, освіта вища,
проживає в місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської області - від
Блоку Лазаренка, призначивши його заступником голови комісії;
територіальний виборчий округ N 34
(Дніпропетровська область):
Іванов Дмитро Володимирович, 1979 року народження, освіта
вища проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області - від
політичної партії "Вперед, Україно!", призначивши його головою
комісії;
територіальний виборчий округ N 36
(Дніпропетровська область):
Гава Олександр Миколайович, 1972 року народження, освіта
вища, проживає в селі Вільне Криворізького району
Дніпропетровської області - від Селянської партії України,
призначивши його головою комісії;
територіальний виборчий округ N 41
(Донецька область):
Леонченко Андрій Володимирович, 1982 року народження, освіта
середня, проживає в місті Донецьку - від Політичної партії
"Трудова Україна";
територіальний виборчий округ N 48
(Донецька область):
Симоненко Павло Анатолійович, 1983 року народження, освіта
вища, проживає в місті Донецьку - від Всеукраїнської партії "Нова
Сила", призначивши його головою комісії;
територіальний виборчий округ N 57
(Житомирська область):
Кухарчук Олена Олександрівна, 1968 року народження, освіта
вища, проживає в місті Бердичів Житомирської області - від партії
"Реформи і Порядок", призначивши її заступником голови комісії;
територіальний виборчий округ N 86
(Київська область):
Свиридюк Анатолій Григорович, 1937 року народження, освіта
вища, проживає в місті Біла Церква Київської області - від
Народного Руху України, призначивши його головою комісії;
територіальний виборчий округ N 88
(Київська область):
Павловський Ігор Миколайович, 1969 року народження, освіта
вища, проживає в місті Біла Церква Київської області - від
Політичної партії "Трудова Україна", призначивши його головою
комісії;
територіальний виборчий округ N 90
(Київська область):
Шепетун Анатолій Федорович, 1948 року народження, освіта
вища, проживає в місті Обухів Київської області - від
Комуністичної партії України, призначивши його секретарем комісії;
територіальний виборчий округ N 91
(Київська область):
Мартін Роман Гаррійович, 1966 року народження, освіта вища,
проживає в місті Ірпінь Київської області - від Політичної партії
"Трудова Україна";
територіальний виборчий округ N 93
(Київська область):
Жарких Валентина Андріївна, 1941 року народження, освіта
вища, проживає в місті Бровари Київської області - від "Блоку
Бориса Олійника та Михайла Сироти", призначивши її секретарем
комісії;
територіальний виборчий округ N 106
(Луганська область):
Прокоп'єв Микола Федорович, 1949 року народження, освіта
вища, проживає в місті Свердловськ Луганської області - від Блоку
Лазаренка, призначивши його головою комісії;
територіальний виборчий округ N 117
(Львівська область):
Юзва Оксана Ігорівна, 1981 року народження, освіта вища,
проживає в місті Броди Львівської області - від політичної партії
"Народний Союз Наша Україна";
територіальний виборчий округ N 130
(Миколаївська область):
Міронова Ольга Олегівна, 1954 року народження, освіта вища,
проживає в місті Вознесенськ Миколаївської області - від партії
"Єдина Україна", призначивши її головою комісії;
територіальний виборчий округ N 132
(Одеська область):
Качур Юрій Володимирович, 1957 року народження, освіта вища,
проживає в місті Одесі - від Народної партії;
Вігулярна Людмила Нектаріївна, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в місті Одесі - від партії "Єдина Україна";
територіальний виборчий округ N 133
(Одеська область):
Ролл Ірина Ренівна, 1952 року народження, освіта вища,
проживає в місті Одесі - від Народної партії;
Заплавний Микола Іванович, 1948 року народження, освіта вища,
проживає в місті Одесі - від партії "Єдина Україна";
територіальний виборчий округ N 138
(Одеська область):
Дороніна Ольга Анатоліївна, 1972 року народження, освіта
вища, проживає в селі Молодіжне Овідіопольського району Одеської
області - від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
територіальний виборчий округ N 140
(Одеська область):
Чернишов Василь Михайлович, 1945 року народження, освіта
вища, проживає в місті Арциз Одеської області - від партії "Єдина
Україна", призначивши його головою комісії;
територіальний виборчий округ N 145
(Полтавська область):
Тютюник Олена Дмитрівна, 1946 року народження, освіта вища,
проживає в місті Лохвиця Полтавської області - від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), призначивши її
секретарем комісії;
територіальний виборчий округ N 151
(Рівненська область):
Марчишин Юрій Тарасович, 1958 року народження, освіта вища,
проживає в місті Рівному - від Політичної партії "Партія
екологічного порятунку "ЕКО+25%", призначивши його головою
комісії;
територіальний виборчий округ N 152
(Рівненська область):
Кравецький Петро Андрійович, 1939 року народження, освіта
вища проживає в місті Млинів Рівненської області - від Політичної
партії "Трудова Україна", призначивши його головою комісії;
територіальний виборчий округ N 157
(Рівненська область):
Яковець Наталія Анатоліївна, 1975 року народження, освіта
неповна вища, проживає в селі Чудель Сарненського району
Рівненської області - від Народно-демократичної партії,
призначивши її секретарем комісії;
територіальний виборчий округ N 164
(Сумська область):
Коломієць Ольга Анатоліївна, 1947 року народження, освіта
вища проживає в місті Шостка Сумської області - від Політичної
партії "Трудова Україна", призначивши її головою комісії;
територіальний виборчий округ N 172
(Тернопільська область):
Брик Віталій Григорович, 1978 року народження, освіта вища,
проживає в селі Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської
області - від Народного Руху України, призначивши його головою
комісії;
територіальний виборчий округ N 184
(Херсонська область):
Мандрик Надія Анатоліївна, 1959 року народження, освіта
середня технічна, проживає в селі Комишани Херсонського району
Херсонської області - від Політичної партії "Трудова Україна";
територіальний виборчий округ N 192
(Хмельницька область):
Смутніцький Валерій Йосипович, 1958 року народження, освіта
вища, проживає в місті Волочиськ Хмельницької області - від Партії
промисловців і підприємців України, призначивши його головою
комісії;
територіальний виборчий округ N 204
(Черкаська область):
Карпенко Людмила Іванівна, 1982 року народження, освіта
середня, проживає в місті Тальне Черкаської області - від
Політичної партії "Трудова Україна";
Ярош Олександр Іванович, 1968 року народження, освіта вища,
проживає в місті Тальне Черкаської області - від політичної партії
"Вперед, Україно!", призначивши його головою комісії;
територіальний виборчий округ N 217
(Чернігівська область):
Скляр Раїса Іванівна, 1959 року народження, освіта вища,
проживає в місті Бахмач Чернігівської області - від політичної
партії "Народний Союз Наша Україна", призначивши її секретарем
комісії.
7. Цю постанову надіслати відповідним окружним виборчим
комісіям для інформування виборців у територіальних виборчих
округах.
8. Опублікувати цю постанову в газетах "Голос України" та
"Урядовий кур'єр", а відповідні витяги з цієї постанови - у
регіональних друкованих засобах масової інформації.
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry