Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших мі...

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших мі...

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 24, ст.889)

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії одержання повної та достовірної інформації щодо обставин масових вбивств мирних громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України.

3. Визначити, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 10 народних депутатів України виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від сорока народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції (депутатської групи), а також один представник від позафракційних народних депутатів України.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Кіссе Антона Івановича (фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ), заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України Дубового Олександра Федоровича (фракція Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина").

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:


Барвіненка
Віталія Дмитровича

-

група "Економічний розвиток";


Дорохова
Антона Миколайовича

-

фракція Комуністичної партії України;


Кириленка
Павла Веніаміновича

-

фракція Всеукраїнське об’єднання "Свобода";


Матвієнкова
Сергія Анатолійовича

-

фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;


Рибакова
Ігоря Олександровича

-

позафракційний;


Тимошенка
Віктора Анатолійовича

-

група "Суверенна європейська Україна";


Фабрикант
Світлану Самуілівну

-

позафракційна;


Фаєрмарка
Сергія Олександровича

-

фракція Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина";


Чернегу
Романа Тарасовича

-

фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

6. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

7. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - два місяці з дня прийняття цієї Постанови.

8. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше 15 червня 2014 року.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
13 травня 2014 року
№ 1264-VII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry