Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про затвердження результатів жеребкувань щодо надання ефірного часу та друкованих площ для здійснення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Держ...

Про затвердження результатів жеребкувань щодо надання ефірного часу та друкованих площ для здійснення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Держ...

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
19.11.2009 N 355
Про затвердження результатів жеребкувань
щодо надання ефірного часу та друкованих площ
для здійснення передвиборної агітації за рахунок
і в межах коштів Державного бюджету України,
виділених на підготовку та проведення
виборів Президента України 17 січня 2010 року

Відповідно до частин шостої, сьомої статті 61, частин
третьої, четвертої статті 63 Закону України "Про вибори Президента
України" ( 474-14 ), керуючись статтями 11-13 Закону України "Про
Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча
комісія п о с т а н о в л я є:
1. Затвердити:
результати жеребкувань щодо надання ефірного часу кандидатам
на пост Президента України на державних загальнонаціональних
телерадіоканалах для проведення передвиборної агітації за рахунок
і в межах коштів Державного бюджету України ( 835-17 ), виділених
на підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня
2010 року, з урахуванням пропозицій Національної телекомпанії
України та Національної радіокомпанії України щодо конкретної дати
і часу виходу в ефір відповідних теле-, радіопрограм
(додатки 1, 2);
результати жеребкувань щодо черговості друкування
передвиборних програм кандидатів на пост Президента України у
газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр" за рахунок і в межах
коштів Державного бюджету України ( 835-17 ), виділених на
підготовку та проведення виборів Президента України 17 січня
2010 року, з урахуванням пропозицій редакцій зазначених газет щодо
дати їх друкування (додатки 3, 4).
2. Результати жеребкувань, затверджені цією постановою,
опублікувати у триденний строк у газетах "Голос України" та
"Урядовий кур'єр".
3. Цю постанову надіслати кандидатам на пост Президента
України, Державному комітету телебачення та радіомовлення України,
Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення,
Національній радіокомпанії України, Національній телекомпанії
України, редакціям газет "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ

Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 19 листопада 2009 року N 355
РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ
щодо надання ефірного часу
кандидатам на пост Президента України,
на Першому Національному каналі
Національної телекомпанії України
для проведення передвиборної агітації за рахунок
і в межах коштів Державного бюджету України ( 835-17 ),
виділених на підготовку та проведення
виборів Президента України 17 січня 2010 року

------------------------------------------------------------------ |Черговість,|Прізвище, ім'я та по батькові| Дата | Час | | визначена | кандидата на пост Президента|трансляції|трансляції | | жеребку- | України | | | | ванням | | | | |----------------------------------------------------------------| | I етап | |----------------------------------------------------------------| | 1 |ПАБАТ Олександр Вікторович | 23.11.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 2 |ЮЩЕНКО Віктор Андрійович | 23.11.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 3 |ЛИТВИН Володимир Михайлович | 25.11.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 4 |ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович | 25.11.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 5 |РЯБОКОНЬ Олег Васильович | 26.11.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 6 |РАТУШНЯК Сергій Миколайович | 26.11.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 7 |КОСТЕНКО Юрій Іванович | 27.11.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 8 |ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна | 27.11.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 9 |МОРОЗ Олександр Олександрович| 30.11.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 10 |БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович | 30.11.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 11 |ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович | 01.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 12 |СУПРУН Людмила Павлівна | 01.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 13 |ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович | 02.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 14 |СИМОНЕНКО Петро Миколайович | 02.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 15 |БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна | 03.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 16 |ПРОТИВСІХ Василь Васильович | 03.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 17 |ТЯГНИБОК Олег Ярославович | 04.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 18 |ТІГІПКО Сергій Леонідович | 04.12.09 |19.30-19.40| ------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------ |Черговість,|Прізвище, ім'я та по батькові| Дата | Час | | визначена | кандидата на пост Президента|трансляції|трансляції | | жеребку- | України | | | | ванням | | | | |----------------------------------------------------------------| | II етап | |----------------------------------------------------------------| | 1 |БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна | 07.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 2 |СИМОНЕНКО Петро Миколайович | 07.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 3 |МОРОЗ Олександр Олександрович| 08.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 4 |РЯБОКОНЬ Олег Васильович | 08.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 5 |ЛИТВИН Володимир Михайлович | 09.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 6 |КОСТЕНКО Юрій Іванович | 09.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 7 |ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович | 10.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 8 |ПАБАТ Олександр Вікторович | 10.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 9 |ПРОТИВСІХ Василь Васильович | 11.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 10 |ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович | 11.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 11 |ТІГІПКО Сергій Леонідович | 14.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 12 |ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна | 14.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 13 |ТЯГНИБОК Олег Ярославович | 15.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 14 |РАТУШНЯК Сергій Миколайович | 15.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 15 |СУПРУН Людмила Павлівна | 16.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 16 |ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович | 16.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 17 |БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович | 17.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 18 |ЮЩЕНКО Віктор Андрійович | 17.12.09 |19.30-19.40| ------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------ |Черговість,|Прізвище, ім'я та по батькові| Дата | Час | | визначена | кандидата на пост Президента|трансляції|трансляції | | жеребку- | України | | | | ванням | | | | |----------------------------------------------------------------| | III етап | |----------------------------------------------------------------| | 1 |ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович | 18.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 2 |ТЯГНИБОК Олег Ярославович | 18.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 3 |ПРОТИВСІХ Василь Васильович | 21.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 4 |ПАБАТ Олександр Вікторович | 21.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 5 |БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович | 22.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 6 |ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна | 22.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 7 |РАТУШНЯК Сергій Миколайович | 23.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 8 |ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович | 23.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 9 |СУПРУН Людмила Павлівна | 24.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 10 |МОРОЗ Олександр Олександрович| 24.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 11 |КОСТЕНКО Юрій Іванович | 25.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 12 |РЯБОКОНЬ Олег Васильович | 25.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 13 |СИМОНЕНКО Петро Миколайович | 28.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 14 |ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович | 28.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 15 |ЮЩЕНКО Віктор Андрійович | 29.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 16 |БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна | 29.12.09 |19.30-19.40| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 17 |ЛИТВИН Володимир Михайлович | 30.12.09 |19.00-19.10| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 18 |ТІГІПКО Сергій Леонідович | 30.12.09 |19.30-19.40| ------------------------------------------------------------------

Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ

Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 19 листопада 2009 року N 355
РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ
щодо надання ефірного часу кандидатам
на пост Президента України,
на першому каналі Національної радіокомпанії України
для проведення передвиборної агітації за рахунок
і в межах коштів Державного бюджету України ( 835-17 ),
виділених на підготовку та проведення
виборів Президента України 17 січня 2010 року

------------------------------------------------------------------ |Черговість,|Прізвище, ім'я та по батькові| Дата | Час | | визначена | кандидата на пост Президента|трансляції|трансляції | | жеребку- | України | | | | ванням | | | | |----------------------------------------------------------------| | I етап | |----------------------------------------------------------------| | 1 |БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович | 23.11.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 2 |БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна | 23.11.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 3 |ЛИТВИН Володимир Михайлович | 24.11.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 4 |ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович | 24.11.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 5 |ТЯГНИБОК Олег Ярославович | 25.11.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 6 |ПРОТИВСІХ Василь Васильович | 25.11.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 7 |КОСТЕНКО Юрій Іванович | 27.11.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 8 |РАТУШНЯК Сергій Миколайович | 27.11.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 9 |СУПРУН Людмила Павлівна | 30.11.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 10 |МОРОЗ Олександр Олександрович| 30.11.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 11 |ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна | 01.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 12 |СИМОНЕНКО Петро Миколайович | 01.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 13 |ТІГІПКО Сергій Леонідович | 02.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 14 |ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович | 02.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 15 |РЯБОКОНЬ Олег Васильович | 04.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 16 |ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович | 04.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 17 |ЮЩЕНКО Віктор Андрійович | 07.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 18 |ПАБАТ Олександр Вікторович | 07.12.09 |21.20-21.35| ------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------ |Черговість,|Прізвище, ім'я та по батькові| Дата | Час | | визначена | кандидата на пост Президента|трансляції|трансляції | | жеребку- | України | | | | ванням | | | | |----------------------------------------------------------------| | II етап | |----------------------------------------------------------------| | 1 |БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна | 08.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 2 |МОРОЗ Олександр Олександрович| 08.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 3 |РЯБОКОНЬ Олег Васильович | 09.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 4 |КОСТЕНКО Юрій Іванович | 09.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 5 |ПАБАТ Олександр Вікторович | 11.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 6 |ЮЩЕНКО Віктор Андрійович | 11.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 7 |БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович | 14.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 8 |ТЯГНИБОК Олег Ярославович | 14.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 9 |ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна | 15.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 10 |ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович | 15.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 11 |ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович | 16.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 12 |ПРОТИВСІХ Василь Васильович | 16.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 13 |ЛИТВИН Володимир Михайлович | 18.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 14 |СУПРУН Людмила Павлівна | 18.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 15 |СИМОНЕНКО Петро Миколайович | 21.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 16 |ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович | 21.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 17 |РАТУШНЯК Сергій Миколайович | 22.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 18 |ТІГІПКО Сергій Леонідович | 22.12.09 |21.20-21.35| ------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------ |Черговість,|Прізвище, ім'я та по батькові| Дата | Час | | визначена | кандидата на пост Президента|трансляції|трансляції | | жеребку- | України | | | | ванням | | | | |----------------------------------------------------------------| | III етап | |----------------------------------------------------------------| | 1 |ПАБАТ Олександр Вікторович | 23.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 2 |ЮЩЕНКО Віктор Андрійович | 23.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 3 |БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна | 25.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 4 |СИМОНЕНКО Петро Миколайович | 25.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 5 |ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович | 28.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 6 |МОРОЗ Олександр Олександрович| 28.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 7 |ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович | 29.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 8 |РАТУШНЯК Сергій Миколайович | 29.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 9 |ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна | 30.12.09 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 10 |КОСТЕНКО Юрій Іванович | 30.12.09 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 11 |ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович | 04.01.10 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 12 |БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович | 04.01.10 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 13 |ПРОТИВСІХ Василь Васильович | 05.01.10 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 14 |ТІГІПКО Сергій Леонідович | 05.01.10 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 15 |ТЯГНИБОК Олег Ярославович | 06.01.10 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 16 |ЛИТВИН Володимир Михайлович | 06.01.10 |21.20-21.35| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 17 |СУПРУН Людмила Павлівна | 08.01.10 |20.45-21.00| |-----------+-----------------------------+----------+-----------| | 18 |РЯБОКОНЬ Олег Васильович | 08.01.10 |21.20-21.35| ------------------------------------------------------------------

Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ

Додаток 3
до постанови Центральної виборчої комісії
від 19 листопада 2009 року N 355
РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ
щодо черговості друкування передвиборних програм
кандидатів на пост Президента України
в газеті "Голос України" за рахунок
і в межах коштів Державного бюджету України ( 835-17 ),
виділених на підготовку та проведення
виборів Президента України 17 січня 2010 року

------------------------------------------------------------------ |Черговість | Прізвище, ім'я, по батькові | Дата | Місце | |друкування,| кандидата на пост Президента |друкування|друкування| |визначена | України | | (шпальта | | жеребку- | | | газети) | | ванням | | | | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 1 |ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович | 15.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 2 |ТІГІПКО Сергій Леонідович | 15.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 3 |СИМОНЕНКО Петро Миколайович | 16.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 4 |ТЯГНИБОК Олег Ярославович | 16.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 5 |КОСТЕНКО Юрій Іванович | 17.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 6 |БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович | 17.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 7 |МОРОЗ Олександр Олександрович | 18.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 8 |ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович | 18.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 9 |ПРОТИВСІХ Василь Васильович | 19.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 10 |РЯБОКОНЬ Олег Васильович | 19.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 11 |ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна | 22.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 12 |ЮЩЕНКО Віктор Андрійович | 22.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 13 |ПАБАТ Олександр Вікторович | 23.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 14 |РАТУШНЯК Сергій Миколайович | 23.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 15 |ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович | 24.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 16 |БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна | 24.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 17 |ЛИТВИН Володимир Михайлович | 25.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 18 |СУПРУН Людмила Павлівна | 25.12.09 | 5 | ------------------------------------------------------------------

Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ

Додаток 4
до постанови Центральної виборчої комісії
від 19 листопада 2009 року N 355
РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ
щодо черговості друкування передвиборних програм
кандидатів на пост Президента України
в газеті "Урядовий кур'єр" за рахунок
і в межах коштів Державного бюджету України ( 835-17 ),
виділених на підготовку та проведення виборів
Президента України 17 січня 2010 року

------------------------------------------------------------------ |Черговість | Прізвище, ім'я, по батькові | Дата | Місце | |друкування,| кандидата на пост Президента |друкування|друкування| |визначена | України | | (шпальта | | жеребку- | | | газети) | | ванням | | | | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 1 |МОРОЗ Олександр Олександрович | 15.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 2 |ТЯГНИБОК Олег Ярославович | 15.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 3 |РАТУШНЯК Сергій Миколайович | 16.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 4 |ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович | 16.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 5 |ЮЩЕНКО Віктор Андрійович | 17.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 6 |ПАБАТ Олександр Вікторович | 17.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 7 |РЯБОКОНЬ Олег Васильович | 18.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 8 |ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович | 18.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 9 |КОСТЕНКО Юрій Іванович | 19.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 10 |ПРОТИВСІХ Василь Васильович | 19.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 11 |БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович | 22.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 12 |СУПРУН Людмила Павлівна | 22.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 13 |ТІГІПКО Сергій Леонідович | 23.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 14 |ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна | 23.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 15 |ЛИТВИН Володимир Михайлович | 24.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 16 |СИМОНЕНКО Петро Миколайович | 24.12.09 | 5 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 17 |ГРИЦЕНКО Анатолій Степанович | 25.12.09 | 4 | |-----------+------------------------------+----------+----------| | 18 |БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна | 25.12.09 | 5 | ------------------------------------------------------------------

Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry