Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення парламентських слухань на тему: Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі

Про проведення парламентських слухань на тему: Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 48, ст.824)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 21 грудня 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі".

2. Кабінету Міністрів України до 1 грудня 2016 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
1 листопада 2016 року
№ 1718-VIII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry