Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення 18 травня 2016 року парламентських слухань на тему: Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні

Про проведення 18 травня 2016 року парламентських слухань на тему: Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення 18 травня 2016 року парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 18, ст.207)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 18 травня 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".

2. Кабінету Міністрів України до 25 квітня 2016 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань та визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях керівників спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, правоохоронних органів, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профільних громадських та міжнародних організацій, наукових установ.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участі Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та фінансування видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ГРОЙСМАН

м. Київ
13 квітня 2016 року
№ 1092-VIII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2022 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry