Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 13 серпня 2007 року N 99 Про утворення окру...

Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 13 серпня 2007 року N 99 Про утворення окру...

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
23.08.2007 N 198
Про внесення змін до складу окружних
виборчих комісій, затвердженого постановою
Центральної виборчої комісії
від 13 серпня 2007 року N 99
"Про утворення окружних виборчих
комісій територіальних виборчих
округів з позачергових виборів
народних депутатів України
30 вересня 2007 року"

Розглянувши особисті заяви про звільнення від виконання
обов'язків голів, заступників голів, секретарів та про дострокове
складення повноважень членів окружних виборчих комісій, подання
депутатських фракцій, які були утворені у поточному скликанні
Верховної Ради України: "Блоку Юлії Тимошенко" (політичних партій
"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Українська
соціал-демократична партія, партія "Реформи і порядок"), Блоку
"НАША УКРАЇНА": політична партія "Народний Союз Наша Україна",
Народний Рух України, Партія промисловців і підприємців України,
Конгрес Українських Націоналістів, Українська республіканська
партія "Собор", Партія Християнсько-Демократичний Союз (скорочена
назва - фракція "НАША УКРАЇНА"), Соціалістичної партії України
(скорочена назва - фракція СПУ), Комуністичної партії України
(скорочена назва - фракція комуністів), щодо відкликання членів
окружних виборчих комісій та подання кандидатур для включення до
складу окружних виборчих комісій замість вибулих, відповідно до
частин третьої - сьомої, одинадцятої статті 27, пунктів 1, 2
частини третьої, частин четвертої, сьомої статті 37, частин
першої-третьої статті 102-2 Закону України "Про вибори народних
депутатів України" ( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13,
пунктами 1, 2 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу
комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча комісія
п о с т а н о в л я є:
1. Припинити достроково повноваження таких членів окружних
виборчих комісій ( v0099359-07 ):
територіальний виборчий округ N 10 (Вінницька область):
Болдіна Ірина Віталіївна, 1975 року народження, освіта вища,
проживає в місті Жмеринка Вінницької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
Фіголь Микола Васильович, 1950 року народження, освіта
середня, проживає в місті Жмеринка Вінницької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 18 (Вінницька область):
Олійник Андрій Павлович, заступник голови окружної виборчої
комісії, 1975 року народження, освіта вища, проживає в місті
Немирів Вінницької області - від Блоку "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 23 (Волинська область):
Зленко Тарас Олексійович, 1980 року народження, освіта вища,
проживає в місті Луцьку - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА"
(у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 28 (Дніпропетровська
область):
Цаценко Олена Олександрівна, 1963 року народження, освіта
вища, проживає в місті Дніпропетровську - від депутатської фракції
"НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією
"НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 30 (Дніпропетровська
область):
Шевченко Віра Григорівна, 1955 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Ювілейне Дніпропетровського району
Дніпропетровської області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 32 (Дніпропетровська
область):
Лігінчук Георгій Федорович, секретар окружної виборчої
комісії, 1940 року народження, освіта вища, проживає в місті
Кривий Ріг Дніпропетровської області - від депутатської фракції
комуністів (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією
комуністів);
територіальний виборчий округ N 40 (Донецька область):
Фірсов Павло Никанорович, 1958 року народження, освіта вища,
проживає в місті Донецьку - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 44 (Донецька область):
Гоголь Людмила Василівна, 1949 року народження, освіта базова
вища, проживає в місті Єнакієве Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 46 (Донецька область):
Мельник Олександр Дем'янович, 1951 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Макіївка Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Мельник Тетяна Василівна, 1952 року народження, освіта базова
вища, проживає в місті Макіївка Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Руднєва Людмила Василівна, заступник голови окружної виборчої
комісії, 1945 року народження, освіта вища, проживає в місті
Макіївка Донецької області - від депутатської фракції комуністів
(у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією комуністів);
територіальний виборчий округ N 48 (Донецька область):
Войцешек Тетяна Володимирівна, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в місті Маріуполь Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 50 (Донецька область):
Іванова Тетяна Миколаївна, голова окружної виборчої комісії,
1970 року народження, освіта вища, проживає в місті Красноармійськ
Донецької області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у
зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 51 (Донецька область):
Кожушко Володимир Григорович, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в місті Краматорськ Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 52 (Донецька область):
Романченко Валентина Степанівна, 1948 року народження, освіта
вища, проживає в місті Шахтарськ Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 71 (Запорізька область):
Кудрявцева Олена Олександрівна, 1978 року народження, освіта
вища, проживає в місті Запоріжжі - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
Бакієв Володимир Сергійович, 1987 року народження, освіта
середня, проживає в місті Запоріжжі - від депутатської фракції
"НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією
"НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 74 (Запорізька область):
Скороход Станіслав Григорович, голова окружної виборчої
комісії, 1949 року народження, освіта вища, проживає в місті
Бердянськ Запорізької області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 78 (Запорізька область):
Носко Людмила Миколаївна, голова окружної виборчої комісії,
1941 року народження, освіта вища, проживає в місті Пологи
Запорізької області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у
зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 87 (Київська область):
Ковбаснюк Денис Петрович, 1987 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в селі Калинівка Макарівського району
Київської області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у
зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 90 (Київська область):
Сірий Василь Олексійович, 1946 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Глеваха Васильківського району Київської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 91 (Київська область):
Галкіна Алла Іванівна, 1958 року народження, освіта вища,
проживає в місті Буча Київської області - від депутатської фракції
"НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією
"НАША УКРАЇНА");
Михайленко Тетяна Анатоліївна, 1967 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в місті Буча Київської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Боримський Анатолій Іванович, заступник голови окружної
виборчої комісії, 1983 року народження, освіта вища, проживає в
місті Ірпінь Київської області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 92 (Київська область):
Костін Сергій Миколайович, 1962 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Іванків Київської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 93 (Київська область):
Третьяк Андрій Вікторович, секретар окружної виборчої
комісії, 1962 року народження, освіта вища, проживає в селищі
Велика Димерка Броварського району Київської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 94 (Київська область):
Савчук Олександр Петрович, 1981 року народження, освіта вища,
проживає в місті Бориспіль Київської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 104 (Луганська область):
Андрющенко Юрій Олександрович, 1969 року народження, освіта
середня, проживає в місті Перевальськ Луганської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 105 (Луганська область):
Галушкін Артем Сергійович, 1981 року народження, освіта вища,
проживає в місті Краснодон Луганської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 106 (Луганська область):
Косякова Людмила Олексіївна, заступник голови окружної
виборчої комісії, 1958 року народження, освіта вища, проживає в
місті Свердловськ Луганської області - від депутатської фракції
"НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією
"НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 107 (Луганська область):
Круліковська Олена Тимофіївна, 1968 року народження, освіта
вища, проживає в місті Красний Луч Луганської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 116 (Львівська область):
Харук Юлія Антонівна, 1984 року народження, освіта вища,
проживає в місті Жовква Львівської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 117 (Львівська область):
Чудінов Юрій Михайлович, 1936 року народження, освіта вища,
проживає в місті Львові - від депутатської фракції комуністів (у
зв'язку з відкликанням депутатською фракцією комуністів);
територіальний виборчий округ N 119 (Львівська область):
Рейдель Світлана Миронівна, 1975 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Городок Львівської області - від
депутатської фракції комуністів (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією комуністів);
територіальний виборчий округ N 127 (Миколаївська область):
Євстратенко Людмила Андріївна, голова окружної виборчої
комісії, 1949 року народження, освіта середня, проживає в місті
Снігурівка Миколаївської області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 129 (Миколаївська область):
Кравчук Альона Миколаївна, голова окружної виборчої комісії,
1966 року народження, освіта вища, проживає в місті Баштанка
Миколаївської області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у
зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 134 (Одеська область):
Бондар Інна Юріївна, голова окружної виборчої комісії,1967
року народження, освіта вища, проживає в місті Котовськ Одеської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 136 (Одеська область):
Пасічник Оксана Федорівна, 1946 року народження, освіта
середня, проживає в селищі Іванівка Одеської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 138 (Одеська область):
Сидорук Валентина Олександрівна, 1949 року народження, освіта
вища, проживає в селі Молодіжне Овідіопольського району Одеської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 140 (Одеська область):
Русєв Василь Костянтинович, 1954 року народження, освіта
середня, проживає в місті Арциз Одеської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 147 (Полтавська область):
Хижа Петро Іванович, 1949 року народження, освіта вища,
проживає в селі Дібрівка Миргородського району Полтавської
області - від депутатської фракції СПУ (у зв'язку з особистою
заявою);
територіальний виборчий округ N 156 (Рівненська область):
Свіжевський Віктор Францович, 1958 року народження, освіта
вища, проживає в місті Костопіль Рівненської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 173 (Харківська область):
Єфімова Лариса Василівна, заступник голови окружної виборчої
комісії, 1962 року народження, освіта вища, проживає в
місті Харкові - від депутатської фракції СПУ (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією СПУ);
територіальний виборчий округ N 176 (Харківська область):
Тищенко Григорій Дмитрович, 1947 року народження, освіта
вища, проживає в місті Харкові - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 180 (Харківська область):
Черкашина Ганна Іванівна, 1946 року народження, освіта вища,
проживає в місті Балаклія Харківської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 189 (Хмельницька область):
Мулярець Іван Михайлович, 1947 року народження, освіта вища,
проживає в місті Славута Хмельницької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 190 (Хмельницька область):
Шевчук Юрій Миколайович, 1957 року народження, освіта вища,
проживає в місті Старокостянтинів Хмельницької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 191 (Хмельницька область):
Левчук Віталій Васильович, секретар окружної виборчої
комісії, 1961 року народження, освіта вища, проживає в місті
Ізяслав Хмельницької області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 195 (Хмельницька область):
Шевчук Володимир Васильович, 1956 року народження, освіта
середня, проживає в місті Деражня Хмельницької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 196 (Хмельницька область):
Стефанишин Сергій Леонідович, 1976 року народження, освіта
вища, проживає в селищі Ярмолинці Хмельницької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 197 (Хмельницька область):
Бабин Анатолій Іванович, 1950 року народження, освіта
середня, проживає в селі Голозубинці Дунаєвецького району
Хмельницької області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у
зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Токарчук Ігор Валерійович, 1983 року народження, освіта
середня, проживає в селі Балин Дунаєвецького району Хмельницької
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 211 (Чернігівська область):
Міненко Валентин Миколайович, 1972 року народження, освіта
вища, проживає в місті Чернігові - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 213 (Чернігівська область):
Головань Олексій Трохимович, секретар окружної виборчої
комісії, 1944 року народження, освіта вища, проживає в селищі
Козелець Чернігівської області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 214 (Чернігівська область):
Пономаренко Наталія Михайлівна, 1982 року народження, освіта
вища, проживає в місті Ніжин Чернігівської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 224 (м. Київ):
Черняхівський Яків Йосипович, секретар окружної виборчої
комісії, 1955 року народження, освіта вища, проживає в
місті Києві - від депутатської фракції комуністів (у зв'язку з
особистою заявою).
2. Звільнити від виконання обов'язків голів окружних виборчих
комісій ( v0099359-07 ) без припинення членства в цих комісіях
таких осіб:
територіальний виборчий округ N 62 (Житомирська область)
Лушнікова Тетяна Андріївна, 1946 року народження, освіта
вища, проживає в місті Коростишів Житомирської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з особистою
заявою).
територіальний виборчий округ N 94 (Київська область):
Бурмака Олександр Олексійович, 1962 року народження, освіта
вища, проживає в місті Бориспіль Київської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".
3. Призначити головами окружних виборчих комісій
( v0099359-07 ) таких членів цих комісій:
територіальний виборчий округ N 62 (Житомирська область):
Бабак Галина Степанівна, 1939 року народження, освіта
середня, проживає в місті Коростишів Житомирської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 129 (Миколаївська область)
Дегтяр Таміла Андріївна, 1951 року народження, освіта вища,
проживає в місті Баштанка Миколаївської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА".
4. Призначити секретарями окружних виборчих комісій
( v0099359-07 ) таких членів цих комісій:
територіальний виборчий округ N 187 (Херсонська область):
Посредніков Юрій Павлович, 1947 року народження, освіта вища,
проживає в місті Цюрупинськ Херсонської області - від депутатської
фракції комуністів;
територіальний виборчий округ N 213 (Чернігівська область):
Білоусько Віктор Петрович, 1968 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Козелець Чернігівської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".
5. Включити до складу окружних виборчих комісій
( v0099359-07 ) таких осіб:
територіальний виборчий округ N 10 (Вінницька область):
Волков Сергій Олександрович, 1976 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Жмеринка Вінницької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Колотинська Наталя Анатоліївна, 1975 року народження, освіта
середня, проживає в місті Жмеринка Вінницької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 18 (Вінницька область):
Куцурук Іван Олексійович, 1944 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Брацлав Немирівського району Вінницької
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА", призначивши
його заступником голови окружної виборчої комісії;
територіальний виборчий округ N 23 (Волинська область):
Шпак Віталій Володимирович, 1986 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Луцьку - від депутатської фракції
"НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 28 (Дніпропетровська
область):
Пригунов Олександр Сергійович, 1938 року народження, освіта
вища, проживає в місті Дніпропетровську - від депутатської фракції
"НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 30 (Дніпропетровська
область):
Мішин Валерій Петрович, 1956 року народження, освіта вища,
проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 32 (Дніпропетровська
область):
Цуркан Зоя Макарівна, 1947 року народження, освіта вища,
проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області - від
депутатської фракції комуністів, призначивши її секретарем
окружної виборчої комісії;
територіальний виборчий округ N 40 (Донецька область):
Гримайло Владислав Миколайович, 1976 року народження, освіта
вища, проживає в місті Донецьку - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 44 (Донецька область):
Спеціальний Павло Васильович, 1978 року народження, освіта
вища, проживає в місті Жданівка Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 46 (Донецька область):
Самойленко Валентина Михайлівна, 1952 року народження, освіта
вища, проживає в місті Макіївка Донецької області - від
депутатської фракції комуністів, призначивши її заступником голови
окружної виборчої комісії;
Загорулько Геннадій Ілліч, 1945 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Макіївка Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Кулешова Галина Михайлівна, 1934 року народження, освіта
вища, проживає в місті Макіївка Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 48 (Донецька область):
Дьоміна Олена Іванівна, 1959 року народження, освіта вища,
проживає в місті Маріуполь Донецької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 50 (Донецька область):
Надєєв Василь Юхимович, 1949 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Новоекономічне Красноармійського району
Донецької області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".
територіальний виборчий округ N 51 (Донецька область):
Гуторова Галина Володимирівна, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в місті Слов'янськ Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 71 (Запорізька область):
Костюкова Наталя Петрівна, 1974 року народження, освіта вища,
проживає в місті Запоріжжі - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
Коваленко Валентина Василівна, 1947 року народження, освіта
вища, проживає в місті Запоріжжі - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 74 (Запорізька область):
Кайда Василь Іванович, 1941 року народження, освіта вища,
проживає в місті Бердянськ Запорізької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА", призначивши його головою окружної виборчої
комісії;
територіальний виборчий округ N 78 (Запорізька область):
Крилов Денис Валерійович, 1976 року народження, освіта вища,
проживає в місті Пологи Запорізької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА", призначивши його головою окружної виборчої
комісії;
територіальний виборчий округ N 87 (Київська область):
Дивак Петро Лукич, 1952 року народження, освіта вища,
проживає в селі Велика Офірна Фастівського району Київської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 90 (Київська область):
Євтушенко Василь Прокопович, 1947 року народження, освіта
вища, проживає в селищі Глеваха Васильківського району Київської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 91 (Київська область):
Пашинський Олег Володимирович, 1969 року народження, освіта
вища, проживає в селі Лісники Києво-Святошинського району
Київської області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Пашинська Тетяна Романівна, 1971 року народження, освіта
вища, проживає в селі Лісники Києво-Святошинського району
Київської області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Герасим'юк Тамара Володимирівна, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в місті Боярка Києво-Святошинського району
Київської області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 92 (Київська область):
Валерко Наталія Віталіївна, 1974 року народження, освіта
вища, проживає в селищі Іванків Київської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 93 (Київська область):
Хитрий Володимир Віталійович, 1978 року народження, освіта
вища, проживає в селищі Велика Димерка Броварського району
Київської області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА",
призначивши його секретарем окружної виборчої комісії;
територіальний виборчий округ N 94 (Київська область):
Нагаєва Лідія Михайлівна, 1966 року народження, освіта вища,
проживає в місті Бориспіль Київської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА", призначивши її головою окружної виборчої
комісії;
територіальний виборчий округ N 104 (Луганська область):
Стасюк Григорій Модестович, 1937 року народження, освіта
вища, проживає в місті Алчевськ Луганської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 105 (Луганська область):
Дзюба Клавдія Єфремівна, 1945 року народження, освіта вища,
проживає в місті Лутугине Луганської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 106 (Луганська область):
Камінська Тетяна Володимирівна, 1962 року народження, освіта
вища, проживає в місті Свердловськ Луганської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА", призначивши її заступником
голови окружної виборчої комісії;
територіальний виборчий округ N 107 (Луганська область):
Зоря Віктор Дмитрович, 1962 року народження, освіта вища,
проживає в місті Красний Луч Луганської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 116 (Львівська область):
Дацко Анна Михайлівна, 1987 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в місті Жовква Львівської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 117 (Львівська область):
Кудрявцев Юрій Віларович, 1963 року народження, освіта вища,
проживає в місті Броди Львівської області - від депутатської
фракції комуністів;
територіальний виборчий округ N 119 (Львівська область):
Ягодка Андрій Владиславович, 1983 року народження, освіта
вища, проживає в селі Чолгині Яворівського району Львівської
області - від депутатської фракції комуністів;
територіальний виборчий округ N 127 (Миколаївська область):
Нікулишева Тетяна Олександрівна, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в місті Снігурівка Миколаївської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА", призначивши її головою
окружної виборчої комісії;
територіальний виборчий округ N 134 (Одеська область):
Григорщук Наталія Анатоліївна, 1978 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Котовськ Одеської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 136 (Одеська область):
Шевченко Людмила Борисівна, 1949 року народження, освіта
середня, проживає в селищі Іванівка Одеської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Григоращенко Наталя Юріївна, 1956 року народження, освіта
вища, проживає в місті Іллічівськ Одеської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 140 (Одеська область):
Краштапук Олена Вікторівна, 1959 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Арциз Одеської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 156 (Рівненська область):
Волянюк Ольга Лук'янівна, 1951 року народження, освіта вища,
проживає в місті Костопіль Рівненської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 173 (Харківська область):
Глущенко Валентина Петрівна, 1951 року народження, освіта
вища, проживає в місті Харкові - від депутатської фракції СПУ,
призначивши її заступником голови окружної виборчої комісії;
територіальний виборчий округ N 176 (Харківська область):
Кутенков Сергій Юрійович, 1950 року народження, освіта вища,
проживає в місті Харкові - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 180 (Харківська область):
Сокольцова Нінель Миколаївна, 1975 року народження, освіта
вища, проживає в місті Балаклія Балаклійського району Харківської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 189 (Хмельницька область):
Щербак Людмила Василівна, 1965 року народження, освіта вища,
проживає в місті Славута Хмельницької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 190 (Хмельницька область):
Лезун Всеволод Антонович, 1959 року народження, освіта вища,
проживає в місті Старокостянтинів Хмельницької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 191 (Хмельницька область):
Строюк Наталія Сергіївна, 1986 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в місті Ізяслав Хмельницької області -
від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА", призначивши її секретарем
окружної виборчої комісії;
Яцьковський Олександр Іванович, 1972 року народження, освіта
вища, проживає в місті Деражня Хмельницької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 196 (Хмельницька область):
Стецюк Валентин Миколайович, 1982 року народження, освіта
вища, проживає в селі Петрашівка Віньковецького району
Хмельницької області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 197 (Хмельницька область):
Мельник Броніслава Антонівна, 1957 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в місті Дунаївці Хмельницької
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Береза Леоніда Лук'янівна, 1952 року народження, освіта вища,
проживає в місті Дунаївці Хмельницької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 211 (Чернігівська область):
Рой Анатолій Миколайович, 1942 року народження, освіта вища,
проживає в місті Чернігові - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 213 (Чернігівська область):
Адаменко Ліда Володимирівна, 1979 року народження, освіта
вища, проживає в селі Гломазди Козелецького району Чернігівської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 214 (Чернігівська область):
Чередниченко Віта Олександрівна, 1986 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Ніжин Чернігівської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 224 (м. Київ):
Таран Олександр Леонідович, 1964 року народження, освіта
вища, проживає в місті Києві - від депутатської фракції
комуністів, призначивши його секретарем окружної виборчої комісії.
6. Цю постанову надіслати окружним виборчим комісіям для
інформування виборців у відповідних територіальних виборчих
округах.
7. Опублікувати цю постанову в газетах "Голос України",
"Урядовий кур'єр" та у відповідних регіональних друкованих засобах
масової інформації.
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2019 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry