Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення парламентських слухань на тему: Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні

Про проведення парламентських слухань на тему: Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 11, ст.66)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 18 квітня 2018 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Стан, проблеми та перспективи охорони культурної спадщини в Україні".

2. Кабінету Міністрів України до 1 березня 2018 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, наукових установ, експертів та представників громадськості.

5. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань.

6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
8 лютого 2018 року
№ 2290-VIII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry